אודות

אודות סרף סטיישן טרוול

היי לכם, הגעתם לסרף סטיישן טרוול חברת טיולי הגלישה המובילה בישראל! החל משנת 2009 חברת הטיולים שלנו מתמחה בהוצאת טיולי גלישה לסרי לנקה, לאיים המלדיביים ויעדים נבחרים נוספים.

מתוך ניסיון של מעל עשור בהוצאת טיולים, יצרנו ללקוחותינו גולשי הגלים, מעטפת שירותים מקיפה הכוללת יעוץ וליווי לאורך הדרך אל יעד הגלישה הבא שלכם!

המטרה שלנו היא להעניק לכם הזדמנות לחוויה ייחודית ביעדי גלישה מהטובים בעולם, במסגרת שירותי לינה, הדרכת גלישה ובעצם כל מה שאתם צריכים על מנת לצאת לטיול החלומות "באפס מאמץ" ולחזור ממנו כשאתם מלאים באנרגיות טובות ובחוויית שירות מושלמת!

הטיולים שלנו הם בליווי צוותי הדרכה מקצועיים ועם ניסיון עשיר בתחום שיעבירו לכם את הידע, הטיפים והביטחון הנחוצים כדי להפוך אתכם לגולשים טובים יותר ואת הטיול שלכם לבלתי נשכח! 

בראש החברה עומדים אבי וקטיה סיטבון גולשי גלים ומדריכים עם ניסיון של מעל 20 שנה בתחום, הבוחרים בקפידה את היעדים, המלונות ואת צוותי ההדרכה המעבירים את הסדנאות ומלווים את הקבוצות, בניסיון ליצור את חוויית החופשה המושלמת עבור כל מטייל.

נגן וידאו

איך הכל התחיל

הרצון האישי שלנו להשתפר בגלישה ולגלוש ביעדים שונים בחו"ל, הובילו אותנו לנסיעות וטיולים מסביב לעולם, בחיפוש אחר הגל המושלם. מה שהוביל אותנו בהמשך, במהלך הטיולים לתהייה והבנה עמוקה של מה שחשוב לנו באמת.

כך מתוך הכמיהה לחיים בריאים ומאושרים,  האהבה העצומה לאוקיינוס והבחירה בהגשמה העצמית, הוקמה סרף סטיישן טרוול.

נגן וידאו

המדריכים שלנו

בראש צוות ההדרכה עומדים אבי וקטיה סיטבון, גולשי גלים ומדריכי גלישה מנוסים מזה 20 שנה בתחום. הפועלים יחדיו לקידום ופיתוח ענף הגלישה בשיתוף עם מאמני גלישה בכירים, בתי ספר לגלישה מובחרים בישראל ועם אורחי סבב הגלישה העולמי.

החזון שלנו

החזון שעומד לנגד עינינו היום הוא ליצור במסגרת הטיולים הזדמנות להיכרות וחיבור בין גולשים המטיילים ביעדי גלישה מהטובים בעולם. ולהוות נקודת "עגינה" משמעותית שיש בה את כל מה שהגולשים המטיילים בחו"ל צריכים, במטרה להנות מטיול מושלם מכל בחינה, להשתפר בגלישה ולהגיע ליעד הבא. מתוך הייחודיות והמקצועיות שבה אנו נוהגים בהדרכות, עם הצוות המדהים שלנו ועם תחושה של בית ומשפחה שכל אורח זוכה לה. 

קונספט הטיולים שלנו מלא בלייף סטייל שנוצר ע"י שילוב הגלישה עם ארוחות מזינות , תרגולי יוגה, מדיטציות, אימוני נשימות, אמבטיות קור, לימודי תנועה ובעצם שילוב של כל מה שעושה טוב לגוף ולנפש במקום אחד, תוך כדי שהייה במלונות מפנקים הנמצאים במיקום מושלם.

כיום סרף סטיישן היא המקום שמאפשר לכולנו להשתחרר מכל הדעות הקדומות, ומכל מה שמצופה מאיתנו גם כשאנחנו נמצאים הרחק בארץ זרה ופשוט להרגיש בבית מוקפים באנשים טובים.

צרו קשר לפרטים נוספים

מלאו את הפרטים:

דילוג לתוכן